标题 | Tomorrow |
广告公司 | Goodby Silverstein & Partners |
广告战役 | SONIC |
广告主 | Sonic |
品牌 | Sonic |
首次发布日期 | 2017 / 6 |
行业领域 | 饮料 |
媒体类别 | Web Film |
长度 | |
VP of National Marketing | Lori Abou Habib |
创意总监 | Burke Morley |
Director of Advertising Production | Ashley Daniel |
Digital Content Lead | David Patt |
VP of Public Relations | Chisti Woodworth |
Manager of Communications | Jason Acock |
广告公司制片 | Brooke Watkins |
Chairman | Jeff Goodby |
Chairman | Rich Silverstein |
首席创意官 | Margaret Johnson |
创意总监 | Jon Wolanske |
联合创意总监 | Justin Ralph |
文案 | Jenna Livingston |
美术指导 | Kevin Leung |
美术指导 | Austin O'Connor |
文案 | Lucas Coutinho |
美术指导 | Charles Lee |
Director of Broadcast Production | Tod Puckett |
Executive Broadcast Producer | Matthew Winks |
Broadcast Producer | Christine Oh |
Director of Interactive Production | Margaret Brett-Kerns |
Print Producer | Noah Dasho |
Director of Experiential | Todd Porter |
Executive Interactive Producer | Danielle Riccardi |
Social+ Producer | Kateri McLucas |
Social+ Producer | Alison Plansky |
Line Producer | Megan Mulliga |
Line Producer | Amanda Steigerwald |
导演 | Isaak le |
摄影指导 | Mark Sandhoff |
Assistant Director | Greg Sumner |
Key Grip | Andre Garcia-Cruz |
客户总监 | Leslie Barrett |
客户总监 | Jenna Duboe |
客户总监 | Kaitlin Giannetti |
客户经理 | Samantha Akins |
Assistant Account Manager | Sarah Lucia |
Group Brand Strategy Director | Bonnie Wan |
Strategist | Melanie Wong |
Strategist | Ginny Rider |
Group Communication Strategy Director | Dong Kim |
Strategist | Victoria Barbatelli |
Business Affairs Associate Director | Judy Ybarra |
Business Affairs Associate Manager | Chrissy Shearer |
Business Affairs Associate Manager | Jane Regan |
制作公司 | Biscuit Filmworks |
导演 | Clay Weiner |
Managing Director | Shawn Lacy |
执行制片 | Holly Vega |
Production lead | Rachel Glaub |
Production lead | Mercedes Allen-Sarria |
制作公司制片 | Lisa Stockdale |
剪辑公司 | Arcade |
剪辑师 | Nick Rondeau |
Managing Partner | Damian Stevens |
执行制片 | Crissy DeSimone |
制片 | Kirsten Thon-Webb |
制片 | Adam Parker |
Assistant | Ryan Andrus |
Assistant | Paulo Miramontes |
电影电视 | The Mill LA |
Colorist | Greg Reese |
特效 | Timber |
创意总监 | Jonah Hall |
创意总监 | Kevin Lau |
执行制片 | Sabrina Elizondo |
制片 | Megan Kennedy |
Flame Artist | Chris Homel |
Flame Artist | Brandon Harden |
Mix Company | Lime Studios |
Mixer | Joel Waters |
Mixer | Stephen Fredericks |
Music & Sound Design | Butter Music |
执行制片 | Annick Mayer |
制作公司制片 | Jason Weiss |
音乐作曲家 | Max Schad |